Спецможливості
Новини

Завод Кобзаренко виготовив пересувний бункер-накопичувач для зерна

27.10.2017
4586
Завод Кобзаренко виготовив пересувний бункер-накопичувач для зерна фото, ілюстрація
Українське підприємство «Завод Кобзаренко» представило на український ринок унікальний пересувний бункер-накопичувач, який вміщує в себе 50 м3 зерна

Українське підприємство «Завод Кобзаренко» представило на український ринок унікальний пересувний бункер-накопичувач, який вміщує в себе 50 м3 зерна. Про це розповів представник заводу Юрій Ведмідь, пише propozitsiya.com.

Як зазначив експерт, за допомогою бункера зерно доставляють з поля і перевантажують в зерновози, які вже транспортують зерно на елеватор. Повне розвантаження бункера здійснюється за п'ять хвилин.

У компанії пояснили, що безпосередня вигода такого перевантажувача полягає в тому, що він чіпляється до трактора і слідує за комбайном, щоб відразу збирати урожай. На краю поля, по мірі наповнення, буквально за лічені хвилини здійснює перевантаження зерна в автомашину або відвозить до місця зберігання. Така проміжна ланка дозволяє значно заощадити час і зробити процес в рази ефективніше.

Комбайн в такому ланцюжку працює без зупинок і може виконати ту ж роботу набагато швидше. Відповідно, для збору врожаю потрібно менше комбайнів.

Експерти вже давно говорять про те, що один бункер здатний ідеально замінити один комбайн, якщо буде працювати в тандемі з парою комбайнів. Якщо раніше для обробки поля потрібно було шість комбайнів, то тепер тільки чотири і два перевантажувача. Фахівці стверджують, що нові технології дозволяють економити і оптимізувати процес найкращим чином.

Також серед переваги використання бункера в компанії назвали: зниження втрати зерна, оскільки процес збирання зерна стає набагато швидше, і воно не обсипається самостійно, не гине через погодні умови і т.д. Також фермеру потрібно менше інвестицій для оновлення техніки. Серед "плюсів" - зниження витрат праці, ефективне використання техніку і процес збирання врожаю.

Інтерв'ю
Олена Березовська, президент громадської спілки «Органічна Україна»
Громадська Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» була створена у 2012 році. Її ініціаторами стали шість підприємств, що виробляли молоко, бакалію, овочі, чай та
Зовсім недавно в Української зернової асоціації з'явився новий керівник - Микола Горбачьов. Ми поговорили з ним про проблеми, які хвилюють УЗА, прогнози на нинішній сезон і особисте бачення бізнес

1
0