Спецможливості
Новини

Українські кондвироби та снеки затребувані в Японії

21.06.2018
1405
Українські кондвироби та снеки затребувані в Японії фото, ілюстрація

Найперспективнішими для ринку Японії продуктами харчування є: кондвироби та снеки, консервовані овочі та фрукти, томатна паста, джеми, ягоди, горіхи та мед. Про це розказала Ольга Трофімцева, заступник міністра агрополітики, під час ділової зустрічі «Foodex Japan – Ворота в Азію. На шляху до національного павільйону», що відбулася 20 червня, повідомляє propozitsiya.com.

«Японія дуже непроста країна. Вона вимагає системності та високої якості. В України є унікальна можливість бути не лише «хлібним кошиком Європи», а супермаркетом світу. Зрозуміло, що ми будемо виробляти зернові та олійні, але ми в міністерстві приділяємо все більше уваги, щоб перероблена продукція виходила на такі ринки, як Японія. Для цього є усі передумови і можливості. Дуже сподіваюся, що в 2019 році на Foodex Japan зробимо національний стенд», - пояснила О. Трофімцева.

Foodex Japan – це найбільший майданчик для презентації харчової продукції в Японії. Загальний український експорт до Японії складає $85,8 млн.  Провідні позиції займають: тютюн, зернові злаки, згущене молоко, залишки та відходи харчової промисловості, продукти переробки овочів та плодів. «Я не дуже задоволена і з точки зору обсягів і з точки зору структури. Сподіваємося, будемо мати збільшення обсягів. Хотілося, щоб ринок Японії став відкритий для інших груп товарів. Для цього ми щільно співпрацюємо з Держпроспоживслужбою», - відзначила Ольга Трофімцева.

Також Ольга Трофімцева закликала виробників реєструвати та розвивати локальні бренди, на кшталт «Полтавських вареників», тому що через деякий час це буде вагомим аргументом для виходу на інші ринки.

Цього року Україна вперше очікує японських інспекторів з якості продукції, додала Ольга Шевченко, начальник управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби. «Це крок до розширення експортних позицій», - пояснила О. Шевченко.

Будь-які ділові відносини в Японії починаються з пошуків партнерів, розказав Ігор Харченко, Посол України в Японії. «Усе формується через особистий контакт. Потім усе залежить від дипломатичності. Ми можемо порадити, з ким зв’язатися», - додав І. Харченко. 

 

Світлана Радченко

Інтерв'ю
Статуя кохання в Батумі "Алі та Ніно"
Нещодавно Україну відвідав заступник директора «Агросервіс центру» при Міністерстві сільського господарства Аджарії Леван Болгвадзе. Користуючись нагодою, propozitsiya.com поспілкувалась із
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Аг­рар­на Поль­ща та­кож міцно «при­кипіла» до Ук­раїни, ад­же польські тех­но­логії, техніка, посівний та насіннєвий ма­теріал уже дав­но от­ри­ма­ли схва­лен­ня ук­раїнських сільгоспви­роб­ників і

1
0