Спецможливості
Новини

У UFEB в базі 2 тис. імпортерів, готових до співпраці з українськими аграріями

25.01.2017
1183
У UFEB в базі 2 тис. імпортерів, готових до співпраці з українськими аграріями фото, ілюстрація
Багато хто з імпортерів з занепокоєнням дивляться на український ринок через недотримання українськими виробниками контрактів, відсутність стабільних поставок

У UFEB є напрацьовані контакти більше 2 тис. імпортерів, з якими регулярно спілкуються. І ця кількість продовжує зростати.

Але багато хто з імпортерів з занепокоєнням дивляться на український ринок через недотримання українськими виробниками контрактів, відсутність стабільних поставок. Азіати люблять стабільність, і, звичайно, їм не подобається те, що відбувається в Україні - як в політиці, так і в економіці, зокрема валютні обмеження.

Сама продукція їх задовольняє, але вони не хочуть ризикувати і вкладати кошти, тому що не впевнені в можливості їх повернути. Про це розповів директор UFEB Богдан Шаповал в інтерв'ю propozitsiya.com.

За його словами, беруть охоче сировину. Наприклад, дуже багато зернових, сухих молочних продуктів йдуть в Алжир і Єгипет для подальшої переробки.

Ukrainian Food Export Board (Рада з експорту продовольства) - об'єднання виробників харчової промисловості, було утворено в 2015 році. Організація відстоює інтереси 76 переробників сільськогосподарської продукції, які виробляють брендові товари з доданою вартістю.

Члени UFEB ведуть діяльність в молочній, м'ясній, плодоовочевій галузях, виробляють кондитерську продукцію та бакалію. Ще близько 600 вітчизняним підприємствам консультанти UFEB надають послуги з питань експорту.

Серед клієнтів Ради такі потужні гравці, як "Укролія", "Астарта-Київ", "Укрпромінвест", "Мілкіленд-Україна", "Глобино", "Алан", "Терра Фуд", "Молочний альянс", "Малбі Фудс"

Більше інформації - в інтерв'ю з Б.Шаповалом.

Інтерв'ю
Кілька місяців тому компанія «Фінтех.Про» запустила унікальну платформу AgroАpp, яка допомагає сільгоспвиробникам швидко одержати фінансування без відсотків і часто без застави. Із сервісом уже співпрацюють найкращі банки України й... Подробнее
Зернові колосові культури, такі як пшениця, ячмінь та інші, відіграють важливу роль у світовому сільському господарстві та продовольчій безпеці. Ці культури щороку висівають на мільйонах гектарів землі по всьому світі, де це дозволяють... Подробнее

1
0