Спецможливості
Новини

Ринок біопрепаратів до 2035-му зросте на 15%

03.05.2017
1668
Ринок біопрепаратів до 2035-му зросте на 15% фото, ілюстрація

У світі спостерігається різкий ріст і розвиток біотехнологій у галузі рослинництва і тваринництва. Протягом найближчої пари десятиліть світовий ринок біопрепаратів виросте приблизно на 15% і до 2035-го складе $ 57 млрд. Про це це пише propozitsiya.com із посиланням на agroxxi.ru.

На думку російських експертів, рівень застосування отрутохімікатів і синтетичних добрив Китаю, США та ЄС досяг верхньої межі. «Подальше підвищення обсягів їх використання вже не провокує збільшення врожайності, а навпаки призводить до екологічних проблем, що в цілому негативно впливає на сільськогосподарське виробництво», — пише газета «Захист рослин».

Як доказ росту ринку біопрепаратів експерти наводять приклад Китаю, який є найбільшим світовим сільгоспвиробником, що протягом останнього десятиліття займається активним впровадженням в аграрну галузь біотехнологічних методів. За інформацією BioFach China, кількість підприємств, які виробляють біопрепарати, в Китаї вже обчислюється тисячами.

У США в даний момент зосереджено близько 35% всієї світової економіки біотехнологій і близько половини глобального ринку екологічно чистої продукції.

Подібний інтерес до галузі біотехнологій російські вчені пов'язують із посиленням вимог щодо застосування отрутохімікатів у світі і, зокрема, в ЄС. «У європейських країнах відзначається зниження норм внесення міндобрив і розширення переліку отрутохімікатів, заборонених до використання», - нагадують експерти.

Говорячи про стан російських полів, вчені припускають, що ефективності в їх захисті можна досягти в результаті комплексного підходу, при якому будуть використовуватися хімічні і біологічні захисні засоби, стимулятори та антистресанти на різних етапах розвитку рослин і в міжсезоння. Крім цього, необхідний постійний багаторічний моніторинг мікробіологічних показників агроценозів полів.

Інтерв'ю
Кукурудза сьогодні є стратегічною культурою, що вирощується майже у всіх кліматичних зонах України. Насичення сівозміни кукурудзою та відсутність системи інтегрованого управління шкідниками сприяють збільшенню кількості шкідників і... Подробнее
Ольга Вергелес, менеджер проекту CUTIS
Верховна Рада України 14 березня ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Канадою. Тепер, щоб угода набрала чинності, її має підписати президент України, а також остаточно ратифікувати Сенат і

1
0