Спецможливості
Новини

Рейдери намагалися захопити агропідприємство в Черкаській області

11.04.2018
1440
Рейдери намагалися захопити агропідприємство в Черкаській області фото, ілюстрація
Рейдери намагалися захопити агропідприємство в Черкаській області

У Городищенському районі Черкаської області група чоловіків проникли на територію сільгосппідприємства і намагалися здійснити його силове захоплення. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Нацполіціі.
За повідомленням відомства, до працівників Городищенського відділення поступила інформація, що на територію одного з підприємств району проникла група невідомих озброєних чоловіків, які приховували обличчя під футболками і намагаються здійснити його силове захоплення. На місце події прибули слідчо-оперативна група, наближені до місця наряди поліції, оперативні працівники та співробітники підрозділу спеціального призначення.
Як з'ясувалося, на території фірми знаходилося більше 50 осіб. Поліцейські разом з бійцями підрозділу особливого призначення в рамках спецоперації затримали їх. Під час особистого огляду у чоловіків виявлено та вилучено карабін, пістолети, газові балончики і ножі. В даний час працівники поліції встановлюють підстави і цілі перебування даних осіб на території товариства.
Також, місцевий активіст і учасник АТО Василь Шкута в своєму Facebook написав, що рейдери працювали за відпрацьованою схемою.
"За ніч підробляються документи, заганяються" тітушки "і захоплюється адміністрація агрофірми», - написав він.
"Так буде з усіма шукачами пригод. До речі ,«ринкова вартість» роботи цих рейдерів, які лежать обличчям в землю - 500 грн за день роботи", - додав перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.
Уже відомо, що чоловіки прибули на територію Черкаської області з Київської, Житомирської та Харківської областей.
За даним фактом порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 206-2 (Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) Кримінального кодексу України.

Інтерв'ю
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее
У 2-3 рази менше проходів техніки по полю. До 70 % менше витрат (вартість техніки для підготовки ґрунту та паливо)
Застосування технології смугового обробітку у зонах ризикованого землеробства допомагає досягати стабільних врожаїв Клімат вимагає особливого підходу Вже близько половини сільськогосподарських угідь України можна віднести до зони... Подробнее

1
0