Спецможливості
Новини

Рентабельність озимої пшениці зростатиме

01.03.2017
3678
Рентабельність озимої пшениці зростатиме фото, ілюстрація
Озима пшениця має всі шанси не лише втримати свої позиції в рослинницькій галузі України, а й зміцнити їх

Озима пшениця має всі шанси не лише втримати свої позиції  в рослинницькій галузі України, а й зміцнити їх. Протягом останніх років озима пшениця займає стабільну нішу в структурі посівних площ України – 22-25%, а показники її виробництва суттєво поліпшилися. Таку думку висловив генеральний директор УКАБ Тарас Висоцький у своєму виступі на Першому Зимовому зерновому конгресі, пише propozitsiya.com з посиланням на infoindustria.com.ua.

Він зазначив, що хоча показники суттєво покращилися, до європейських їм ще далеко. Якщо рекордні показники врожайності в найкращих господарствах становлять близько 8 т з гектара, то в середньому по країні – удвічі менше. До речі, в Британії таке ж співвідношення: 16 т – рекорд, 8 т – середній показник.

При цьому Т. Висоцький висловив упевненість, що для українських аграріїв цілком посильним завданням було б протягом наступних 2-3 років вийти на середній показник урожайності 6 т із гектара.

Експерт впевнений: ця культура досить рентабельна. За темпами зростання цього показника вона навіть перевершує кукурудзу. Т. Висоцький припустив, що зважаючи на сприятливу ситуацію на світовому ринку, рентабельність виробництва цієї культури зростатиме, отже, й розширюватимуться площі під нею.

Інтерв'ю
Керівник сектору продажів ГК "БІОНОРМА" Мирослава Мазур
Нещодавно в Києві пройшла виставка «АгроВесна-2019», в якій взяв участь провідний вітчизняний виробник біопрепаратів — група компаній «БІОНОРМА». Про масштаби участі у виставці, її результати та також про те, що викликало найбільший... Подробнее
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее

1
0