Спецможливості
Новини

Оператори світового агроринку стурбовані введенням Індією мита на горох

10.05.2018
1472
Оператори світового агроринку стурбовані введенням Індією мита на горох фото, ілюстрація
Уряд Індії повідомив про введення 50% мита на імпорт гороху через низькі внутрішні ціни на зернобобові культури, пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.
 
Індія закуповує горох переважно з Канади, Росії, США, Франції та України. Мито буде діяти для партій, які ще не пройшли митну перевірку.
 
Введення Індією 50% мита на імпорт гороху на ринку зернобобових культур створило занепокоєння всіх операторів агроринку, Сільгоспвиробники чекають також посилення заходів на ввезення і інших зернобобових - сочевиці і нуту. Щорічно Індія імпортує близько 5 млн тонн зернобобових культур, що становить близько 31% світової торгівлі всіма зернобобовими (близько 17 млн тонн в 2017 р за прогнозами Міжнародної зернової ради).
 
За підсумками 2017 року імпорт гороху в Індію становитиме 40% світової торгівлі цією культурою. Суттєвою є також і частка решти культур - частка закупівель сочевиці в світовій торгівлі становить 24%, а нуту - 36%, що закономірно викликає занепокоєння виробників про подальші перспективи збуту.
 
Крім того, з 16 листопада 2017 року уряд Індії скасував заборону на експорт всіх видів зернобобових з Індії. Незабаром планується внести зміни в експортно-імпортну політику в сфері торгівлі бобовими. Зокрема, буде введена система квотування, попередня реєстрація, розроблена імпортна тарифна сітка залежно від обсягів врожаю, попиту, внутрішніх і світових цін, а також обсягів світової торгівлі. Таким чином, уряд країни дозволить фермерам продавати свій врожай за прийнятними цінами і буде стимулювати розширення площ сівби під зернобобовими.
 
Канада продовжує працювати з Індією з питань імпортних мит. Також, згідно зі свідченнями прем'єр-міністра Індії під час особистої зустрічі з прем'єр-міністром Канади, питання про скасування вимоги щодо фумігації метил бромідом має бути вирішене для Канади до кінця грудня 2018 р.

Інтерв'ю
КАБП
Завдяки проведенню реформ, Україна сьогодні має найбільший за останній час інвестиційний потенціал. До найважливіших міжнародних партнерів України належить Канада.
Керівник сектору продажів ГК "БІОНОРМА" Мирослава Мазур
Нещодавно в Києві пройшла виставка «АгроВесна-2019», в якій взяв участь провідний вітчизняний виробник біопрепаратів — група компаній «БІОНОРМА». Про масштаби участі у виставці, її результати та також про те, що викликало найбільший... Подробнее

1
0