Спецможливості
Новини

ДПЗКУ укладає договори по закупівлі зерна врожаю-2018

17.05.2018
1739
ДПЗКУ укладає договори по закупівлі зерна врожаю-2018 фото, ілюстрація

Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує весняну форвардну програму по закупівлі ранніх та пізніх зернових культур, пише propozitsiya.com, посилаючись на прес-службу ДПЗКУ.  На сьогодні план із закупівлі пшениці врожаю 2018 року виконано на 100%. Сільгоспвиробників профінансовано на суму більше 450 млн грн.

Так, в кінці травня закінчується етап укладання форвардних договорів на поставку пшениці, ячменю та вівса. На сьогоднішній день увага держкорпорації вже зосереджена на закупівлю стратегічної експортної зернової культури – кукурудзи врожаю 2018. Згідно плану форвардної програми ДПЗКУ має намір закупити 300 тис. тонн цієї культури та перерахувати аграріям майже 900 млн грн попередньої оплати.

За результатами показників форвардних закупівель ранніх зернових врожаю 2018 року лідирують Хмельницький, Волинсько-Рівненський, Сумський та Дніпропетровсько-Запорізький регіональні відділи.

До того ж, умови закупівель зерна майбутнього врожаю 2018 року залишаються без змін. Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника перераховується попередня оплата в розмірі 3 000 гривень за 1 тонну. Вартість коштів не буде перевищувати 11% річних. Оформлення сільгоспвиробником аграрної розписки прискорює процедуру погодження та отримання попередньої оплати за зерно майбутнього врожаю. Поставка кукурудзи за форвардними договорами має бути здійснена до 1 грудня поточного року.

Форвардна програма є надійним інструментом державної фінансової підтримки дрібних та середніх фермерських господарств. Завдяки  її зрозумілим та прозорим умовам, на сьогодні форвардна програма ДПЗКУ є однією з найсприятливіших для українського сільгоспвиробника.

Ключові слова: зерно, урожай, покупка

Інтерв'ю
Марія Махновець (ліворуч), експерт з органічного трейдингу, на виставці BIOFACH, Нюрнберг, Німеччина, разом з експертами аграрного ринку - André Pilling та Марією Дідух (проект "Agritrade Ukraine")
Україна посідає 10 місце в світі з виробництва органічних зернобобових культур, по олійним та зерновим знаходиться на 6-й позиції. Основні напрямки експорту - Нідерланди, Німеччина, Великобританія,
Наталія Савченко
Кораген®, Гранстар® Голд, Сальса®, Вінцит® Форте — назви цих високоефективних засобів захисту рослин добре знайомі більшості агровиробників і фермерів не лише України, а й багатьох країн світу. Втім, у наших рідних фермерів ці назви до... Подробнее

1
0