Спецможливості
Новини

ДПЗКУ подвоїла обсяги експорту зерна в Китай

21.07.2018
1182
ДПЗКУ подвоїла обсяги експорту зерна в Китай фото, ілюстрація

Державна продовольчо-зернова корпорація України в 2017/18 МР вела активну торгівлю зі своїм стратегічним партнером - китайською компанією ССЕС. Так, за підсумками року на адресу свого головного партнера ДПЗКУ відвантажила понад 1 млн т зернових культур, що перевищує аналогічний показник поставок в минулому сезоні в 2 рази, говориться в повідомленні корпорації, передає propozitsiya.com.

«ДПЗКУ займає високі позиції в рейтингу експортерів зерна з України, і велика частина в її експортній торговій позиції належить кукурудзі. Пріоритетним ринком збуту кукурудзи для держкорпорації залишається КНР, зокрема, китайська компанія ССЕС, про що свідчить те, що 90% відвантаженого зерна на ССЕС становить саме кукурудза», - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що ДПЗКУ здійснює поставки зернових через свого головного партнера ССЕС в треті країни. Так, державний зерновий оператор експортує зерно в такі країни, як Австрія, Франція, Португалія, Нідерланди, Італія, Єгипет, Алжир, Бангладеш, Туніс та ін.

ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 р До її складу входить розгалужена мережа філій - лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яні заводи. Сумарно 53 підрозділи-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,75 млн т зернових, у тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів становлять близько 2,5 млн т зернових вантажів на рік.

Інтерв'ю
заступник директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Швартау
Щойно збирання озимини повністю завершилося, сайт «Пропозиція» звернувся до заступника директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НАН України... Подробнее
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее

1
0