Спецможливості
Новини

«Епіцентр К» у 2018 році планує інвестувати в агробізнес 2 млрд грн

14.03.2018
1805
«Епіцентр К» у 2018 році планує інвестувати в агробізнес 2 млрд грн фото, ілюстрація
«Епіцентр К» у 2018 році планує інвестувати в агробізнес 2 млрд грн

Загальна сума інвестицій, запланованих компанією «Епіцентр К» на наступний рік у агронапрямок, становить більше 2 млрд грн. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інтерв’ю генерального директора компанії Петро Михайлишин Економічній правді.

За його словами 1,4 млрд грн будуть спрямовані на будівництво елеваторів, 665 млн грн — на придбання техніки. Крім того, компанія вже уклала договір з компанією "Мерседес" на купівлю 100 тягачів.

«Раніше ми працювали з Вольво, але вони зменшили вимоги до якості. Тому наразі ми співпрацюємо з компанією "Мерседес", з якою досягли сприятливих умов фінансування, зокрема відтермінування платежів», - додав він.

Частина тягачів будуть задіяні для міжнародних перевезень, а ті, що мають пробіг, будуть чіпляти до зерновозів компанії.

«Ми також замовили в них 20 автозерновозів, їх кількість ми будемо збільшувати по мірі потреби і економічної доцільності», - сказав він

Також Петро Михайлишин прокоментував інформацію щодо можливого придбання активів компанії ViОil.

"Вінницька аграрно-промислова група" (актив "Епіцентр К" - ред.) мала тісні господарські відносини з цим переробником, тому що поставляла йому вирощений врожай соняшника…Крім того, ми шукали можливості створення доданої вартості всередині нашого агрохолдингу, а це можливо лише через переробку вирощеної продукції», - пояснив він.

Але, за словами П. Михайлишина, проведений аудит компанії показав не надто привабливі економічні показники.

«Так, ми проводили переговори з власниками Vioil, і навіть отримали дозвіл АМКУ на придбання частки 25% міноритарного пакета. Домовленість була, що ми поетапно будемо збільшувати пакет, що мало б бути юридично прописано. Наразі ми готові продовжувати переговори, тільки прагнемо зрозуміти, куди рухається ринок переробки олійних культур, якою буде економіка, і чи варто нам працювати у напрямку переробки», - резюмував він.

Інтерв'ю
Ірина Кухтіна
Про необхідність об’єднання виробників ягід, левова частка яких в Україні вирощується одноосібниками й домогосподарствами, говорять уже давно. Минулого року така асоціація – «Ягідництво України» - була зареєстрована. Редакція вирішила... Подробнее
За високої інтенсивності інвазій паразитарні захворювання можуть завдавати господарствам чималого виробничого клопоту та призводити до вагомих економічних збитків. Так, за даними фахівців, втрати молочної продуктивності можуть сягати 20-60... Подробнее

1
0