Спецможливості
Новини

Як оцінити власні сили перед виходом на зовнішній ринок?

08.06.2017
4749
Як оцінити власні сили перед виходом на зовнішній ринок? фото, ілюстрація
Ознаками того, що ваше підприємство “дозріло” до експорту є : вичерпання ємкості внутрішнього ринку, відсутність ринку збуту в Україні або відсутність культури споживання певного продукту

Ознаками того, що ваше підприємство “дозріло” до експорту є : вичерпання ємкості внутрішнього ринку (збільшувати продажі в Україні “вже нікуди”), відсутність ринку збуту в Україні через низьку платоспроможність або відсутність культури споживання певного продукту. Про це розповів тренер і консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки Олег Мирошніченко в інтерв'ю propozitsiya.com.

"Системний експорт потребує серйозних матеріальних і часових інвестицій. Необхідно оцінити, наскільки ви самі віддані своїй справі і наскільки масштабованим є ваш бізнес. Особливий продукт матиме успіх навіть при малих партіях", - вважає він.

І застерігає, що розвиток експортної співпраці швидко поставить питання нарощування обсягів за збереження показників якості продукції. Про це варто думати заздалегідь.

Починати експорт можна  з невеликих обсягів. Нахрапом працювати із серйозними гравцями не вийде. Якщо йдеться про великі гроші і тривалі стосунки, потрібні фундаментальні підходи.

Експерт також звернув увагу, що в Інтернеті можна знайти багато тестів експортної готовності, існують також послуги “експортного аудиту”.

Що стосується послуг компаній-посередників, то О. Мирошніченко вважає, що до них є сенс звертатися у разі, якщо компанії бракує знань або ресурсів для самостійного виходу на певний ринок. Першочергово потрібно перевірити: історію роботи трейдера, існуючу клієнтську базу, попросити рекомендації. Джерела інформації - інтернеті, відгуки партнерських компаній (портові підприємства, логістичні компанії, митні брокери тощо).

Більше порад - у статті.

Інтерв'ю
Директор фірми "Скок Агро" Сергій Скок
Керівник стартапу, у якого вже з’явилося двоє конкурентів, - про важливість моніторингу ущільнення грунту, еволюцію методів вимірювання ущільнення і боротьбу з останнім.    - Ваш стартап «Скок Агро» зосередився на вдосконаленні методів... Подробнее
Земельна реформа аж ніяк не завершилася з прийняттям закону про обіг сільськогосподарських земель. Вона потребує прийняття супутніх законів та підзаконних актів, що забезпечать функціонування ринку землі. Про долю цих законів і... Подробнее

1
0