Спецможливості
Новини

За І півріччя в Україні побудували 79 об'єктів відновлювальної енергетики

31.07.2017
1485
За І півріччя в Україні побудували 79 об'єктів відновлювальної енергетики фото, ілюстрація
За шість місяців 2017 року в Україні було побудовано 79 нових об'єктів відновлювальної енергетики сумарною потужністю 182,7 МВт

За шість місяців 2017 року в Україні було побудовано 79 нових об'єктів відновлювальної енергетики сумарною потужністю 182,7 МВт. Згідно з аналітичним звітом експертної групи IB Centre, за вказаний період було зведено 67 нових сонячних електростанцій, пише propozitsiya.com з посиланням на epravda.com.ua.

Згідно з даними Української Вітроенергетичної асоціації, потужності вітропарків зросли за звітний період на 20,7 МВт (+4,7% з початку року) - до 458,7 МВт.

Тим часом потужності малих ГЕС та об'єктів електрогенерації на біомасі за І півріччя зросли на 2 МВт – до 120 МВт і до 33 МВт відповідно.

За шість місяців 2017 року інвестиції в проекти ВДЕ перевищили 210 млн євро.

Станом на 1 червня 2017 року загальні потужності відновлювальних джерел електроенергії в Україні, включаючи об'єкти сонячної та вітрової енергетики, малої гідроенергетики та електростанцій на біогазі становлять 1461,7 МВт.

За даними IB Centre, до кінця 2017 року українські та зарубіжні девелопери реалізують в Україні понад 70 нових інвестиційних проектів у сфері відновлювальної енергетики загальною встановленою потужністю понад 430 МВт.

Таким чином, за підсумками 2017 року загальні потужності об'єктів відновлювальної енергетики в Україні можуть сягнути рівня 1,9 ГВт, що становитиме понад 4,3% в загальному енергобалансі.

Інтерв'ю
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Аг­рар­на Поль­ща та­кож міцно «при­кипіла» до Ук­раїни, ад­же польські тех­но­логії, техніка, посівний та насіннєвий ма­теріал уже дав­но от­ри­ма­ли схва­лен­ня ук­раїнських сільгоспви­роб­ників і
Раїса Вожегова, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України, директор Інституту зрошуваного землеробства
Інститут зрошуваного землеробства НААН України посів 1-е місце серед експортерів наукоємної продукції та отримав Міжнародний сертифікат «Експортер року». Його керівника - доктора сільськогосподарських

1
0