Спецможливості
Новини

Провідні європейські виноробські країни б’ють історичні антирекорди

05.11.2017
1307
Провідні європейські виноробські країни б’ють історичні антирекорди фото, ілюстрація
У трьох найбільших країнах-виробниках вина в Європі виробництво цього напою з урожаю-2017, як очікується, стане найнижчим за всю історію

У трьох найбільших країнах-виробниках вина в Європі виробництво цього напою з урожаю-2017, як очікується, стане найнижчим за всю історію. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт Міжнародної організації виноробства (OIV).

Зокрема, історичного мінімуму виробництво вина досягне в Італії (39,3 млн гектолітрів), Франції (36,7 млн) та Іспанії (33,5 млн гектолітрів).

Знизиться порівняно з попереднім роком виробництво вина і в Німеччині, яка за обсягами його виробництва знаходиться на 4 місці в Європі (8,1 млн гектолітрів), а також майже в усіх інших європейських країнах.

Виняток становлять Португалія (6,6 млн гектолітрів), Румунія (5,3 млн гектолітрів), Угорщина й Австрія, де виробництво вина зросте порівняно з минулим роком. 

Причиною такого майже повсюдного зниження виробництва самі винороби називають глобальні кліматичні зміни.

Водночас, здається, вони не торкнулися інших великих виробників вина в світі. Так, у США виробництво вина має зрости до 23,3 млн гектолітрів, Австралії — до 13,9 млн, Аргентині — до 11,8 млн, Бразилії — до 3,4 млн гектолітрів. Приблизно на рівні минулого року виробництво вина очікується в ПАР (10,8 млн гектолітрів) та Чилі (9,5 млн). Невелике зниження прогнозується в Новій Зеландії — до 2,9 млн гектолітрів.

Переклав Богдан Малиновський, b.malinovskiy@univest-media.com

Ключові слова: виноделие

Інтерв'ю
Важливим елементом сучасних технологій вирощування кукурудзи є інтегрована система захисту посівів від шкідливих організмів, чільне місце в якій займає боротьба з бур’янами. Адже бур’яни є одним з основним чинників зниження врожайності та... Подробнее
По мірі того, як Україна виходить у світові лідери з експорту меду, зростає інтерес до бджільництва. Водночас пасічники скаржаться на низькі ринкові ціни. Віце-президент Спілки пасічників України Володимир Дмитрук у цій ситуації радить... Подробнее

1
0