Спецможливості
Новини

Міністри сільського господарства країн G20 відкинули протекціонізм

31.07.2018
1059
Міністри сільського господарства країн G20 відкинули протекціонізм фото, ілюстрація

Міністри сільського господарства країн "великої двадцятки" (G20) висловилися проти протекціонізму в аграрній сфері і закликали активніше захищати клімат від зміни. У заяві, прийнятій на зустрічі в столиці Аргентини Буенос-Айресі в неділю, 29 липня, міністри наголосили на важливості "прозорої, відкритої і такої, що грунтується на дотриманні правил багатосторонньої торговельної системи".

Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на dw.com.

Учасники зустрічі висловили стурбованість стосовно посилення протекціоністських тенденцій. На тлі зростання загальносвітового попиту на продукти харчування міністри наголосили на необхідності відкритого обміну сільськогосподарськими товарами для "викорінювання голоду і злиднів".

Заява була підписана і міністром сільського господарства США Сонні Пердью. Адміністрація у Вашингтоні, в рамках політики "Америка перш за все" ( "America First"), ініційованої президентом Дональдом Трампом, ввела загороджувальні мита, чим спровокувала торговельний конфлікт, що зачепив і аграрний сектор.

Міністр сільського господарства Німеччини Юлія Клекнер (Julia Klöckner) позитивно оцінила підсумки зустрічі в Буенос-Айресі. "Загальна торгівля усуває націоналізм і забезпечує мир. Ця зустріч G20 є великим проривом для сільського господарства, клімату і, отже, - для споживачів", - констатувала вона.

Клекнер також особливо наголосила на тій увазі, яку приділяють міністри захисту клімату. "Важливо, що всі ми згодні з фактом зміни клімату і посилюємо роль сільського господарства в боротьбі проти кліматичних змін", - зазначила вона.

Інтерв'ю
Corteva Agriscience — міжнародна сільськогосподарська компанія, яка чи не першою з найпотужніших аграрних компаній світу повністю припинила свою діяльність у рф через її воєнну агресію в Україні. Ситуація в країні, звісно, вплинула на... Подробнее
Система аграрних розписок (АР) працює у 8 областях: Харківській, Полтавській, Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Сумській та Миколаївській. Станом на середину квітня в Україні

1
0