Спецможливості
Новини

Агролайфхак: як обрати правильний трактор

07.08.2017
2760
Агролайфхак: як обрати правильний трактор фото, ілюстрація
Фото minitractor.automoto.ua

Під час пошуку мінітрактора є безліч варіантів як від добре відомих виробників, так і від новоявлених. Як вибрати те, що потрібно конкретному користувачу, радить менеджер з роботи з клієнтами Олександр Митковський, пише propozitsiya.com з посиланням на Agravery.

«Часто вибір може бути обумовлений ціною, але це далеко не основний критерій. Важливий фактор – наявність місцевого дилера з обраної марки трактора. Таким чином, ви полегшите собі завдання з пошуку запчастин», - каже він.

Розмір машини залежить від типу землі та робіт, які планується виконувати за допомогою трактора. З погляду якості серед українських фермерів популярні такі мінітрактори, як Dongfeng 244 DH, Jinma 264E, ДТЗ 354 й ін. Але все залежить від поставлених цілей.

Більшість поломок малопотужних тракторів неможливо відремонтувати. Однак техніка такого типу дуже популярна переважно через низьку купівельну ціну. За належного догляду малопотужний трактор може справно виконувати дрібну роботу по господарству протягом багатьох років.

Що ж стосується більш потужних мінітракторів, то їх вирізняє висока купівельна ціна, ґрунтовне техобслуговування, постійна наявність комплектувальних. Високопродуктивні трактори добре ремонтуються, хоча запчастини до них можуть бути дуже дорогими. Додаткове обладнання, яке вам може знадобитися, визначається видами виконуваних робіт.

Як і у випадку з будь-якою іншою покупкою, перед придбанням мінітрактора варто прицінитися. Зверніть увагу на нове і старе обладнання, поговоріть з дилерами та іншими власниками, ретельно подумайте про свої поточні і майбутні потреби, і визначте найбільш відповідний варіант. Витративши трохи часу на попереднє дослідження ринку, ви заощадите кошти на ремонт у майбутньому.

Інтерв'ю
Ле­онід Ко­за­чен­ко, на­род­ний де­пу­тат, пре­зи­дент Ук­раїнської аг­рар­ної кон­фе­де­рації
Чи ре­аль­но «за­пу­с­ти­ти» земельну реформу вже за рік? Як дер­жа­ва має за­хи­с­ти­ти влас­ників паїв і аг­раріїв? Що че­кає на них 2017 ро­ку? Чи вдасть­ся по­до­ла­ти ко­рупцію в дер­жаві? На ці
Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) офіційно працює в Україні з лютого 2016 року. Служба була утворена відповідно до постанови КМУ від

1
0