Спецможливості
Новини

У Чернігові запустили хлібзавод з латвійськими інвестиціями

20.09.2017
3103
У Чернігові запустили хлібзавод з латвійськими інвестиціями фото, ілюстрація
У Чернігові став до ладу новий хлібзавод з латвійськими інвестиціями. Нова пекарня збудована з нуля за 15 місяців, а працівників навчали в Латвії від трьох місяців до півроку

У Чернігові став до ладу новий хлібзавод з латвійськими інвестиціями. Нова пекарня збудована з нуля за 15 місяців, а працівників навчали в Латвії від трьох місяців до півроку. Про це повідомив генеральний директор ТОВ "Ризький хліб" Геннадій Макаренко, пише propozitsiya.com за матеріалами golos.com.ua.

Наразі на новому підприємстві працюють 65 чернігівців. Після доведення підприємства до планових показників їх кількість зросте до 300.

У нове підприємство прибалти вклали майже €5 млн. Хлібзавод уже випускає десять сортів хліба, а ще - грінки, сухарики та чіпси. Коштують вони недешево, адже унікальна технологія потребує і значніших затрат.

Контролюють виробничі процеси спеціалісти з Латвії. Технологія виробництва - справді унікальна. Спершу через ошпарювання за суворо витриманої температури води від трьох до семи діб готується закваска - це щоб без дріжджів їсти хліб. Далі після випічки хліб ще має добу "доходити" за однієї температури, а наступну добу - за іншої. Продаватимуть ризьку продукцію чернігівського виробництва і в інших містах країни, крім Чернігова.

Проектна потужність підприємства становить 15 т продукції на добу. Нині, поки воно ще працює в тестовому режимі, випускають майже 3 т.

Директор-засновник ТОВ "Ризький хліб" - Нормунд Боміс.

Ключові слова: хлебзавод, інвестиції, АПК

Інтерв'ю
З лютого цього року підрозділ Crop Science компанії «Байєр» в Україні очолив Франк Хатке, який водночас займає посаду керівника регіонального маркетингу в країнах Центральної та Східної Європи і нещодавно приїхав у нашу країну з Польщі.... Подробнее
Горіхівництво залишається чи не найприбутковішим напрямком садівництва
Цікавість до горіхівництва як до прибуткового бізнесу зростає. Про особливості цього сегменту розповідає директор Інституту горіхоплідних культур Віталій Радько.     

1
0