Спецвозможности

Ремонт | відновлення розподільчих валів (розподільного вала, розпредвала, розподілвала, распредвала)

Разное, Ровно, Біла 16
Договорная
Заказать
АГРАРНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНСАЛТИНГ
Написать автору
+38 (0ХХ) ХХХ-ХХ-ХХ
Показать номер
Надаємо весь комплекс послуг з ремонту розподільчих валів вантажної, сільгосп- та спецтехніки: шліфування шийок валу у ремонтний розмір відновлення зношених кулачків розподільного валу напилення шийок розподільчого валу нанесення спеціальних сплавів для збільшення зносостійкості та терміну експлуатації деталі. Для відновлення зношених опорних шийок, впускних і випускних кулачків проводим перешліфування по копіру на спеціальному копіювально-шліфувальному верстаті дo виведення слiдiв спрацювання. При більш значних дефектах, задирах подряпинах виконуєм газотермічне напилення з подальшим шліфуванням. Після процедури відновлення показники твердості відремонтованої деталі (шар нанесеного зносостійкого покриття) будуть максимально наближені до оригінальної, плюс зберігаються геометричні розміри та початкова структура матеріалу. Відновлення розподільчих валів коштує значно дешевше від вартості нових. За допомогою технології напилення та шліфування збільшується зносостійкость та термін експлуатації деталі. Окрім того, ми відновимо: колінвали, напівосі, шліци, посадкові місця, вантажні розподільчі вали та інші деталі. Проводимо напилення корінних та шатунних шийок колінвалу, відновлення геометрії колінвала та напівосі, напилення посадкової поверхні під сальник та підшипник кочення, шліфування опорної поверхні, відновлення зношених шліців та ін.

Интервью
Президент УАВК Микола Пономаренко
На рынке картофеля сейчас - ажиотаж, которого не случалось почти 10 лет. Потребители обеспокоены неурожаем и закупаются картофелем на сезон - целыми мешками. Производители (прежде всего огородники) жалуются на неурожай. Таким образом,... Подробнее
Ореховодства остается едва ли не самым прибыльным направлением садоводства
Интерес к ореховодству как к прибыльному бизнесу растет. Об особенностях этого сегмента рассказывает директор Института орехоплодных культур Виталий Радько.  

1
0