Спецможливості
Новини

Pizza Celentano шукає вітчизняних виробників соусів і розширює мережу

21.07.2017
5711
Pizza Celentano шукає вітчизняних виробників соусів і розширює мережу фото, ілюстрація

Мережа ресторанів «Піца Челентано» проводить глобальний ребрендинг: змінюються формат і концепція закладів, відкриваються нові проекти. Про це propozitsiya.com розказала керівник з продажу франшизи мережі Pizza Celentano Роксолана Токарська.

Близько 70% сировини для страв в закладах «Піца Челентано» вітчизняного походження. У списку 20 постачальників по різних групах: алкоголь, вино, м'ясо, молочні продукти. З Італії привозять борошно, вино, прошуто, томати, артишоки. Серед українських партнерів є бренди як «Сандора», «Глобино», «Слов’яночка», «Моршинська», «Оболонь».

У мережі є системні постачальники сировини. Вибирають їх дуже ретельно, оскільки при введені нових страв у меню мають слідкувати за високими стандартами, якістю та ідентичністю смаку в різних ресторанах. Постачальниками опікується відділ логістики. Виробник, який бажає співпрацювати з мережею, може надсилати запит, щоб взяти участь у конкурсі на постачання.

«Бренд-шеф тестує нові продукти, готує з них страви на експериментальній кухні. Зовсім недавно, пробували працювати з деякими національними виробниками соусів, так і не змогли вибрати з-поміж них потрібний нам смак страв, тож робимо соус власного приготування», – розповіла керівник з продажу франшизи мережі Pizza Celentano.

«На час відкриття Pizza Celentano в Україні 1998 року ми були чи не єдиною піцерією європейського формату. Сьогодні маємо надзвичайно розвинений і динамічний ринок ресторанного бізнесу, з одного боку, і вимогливого споживача – з іншого. Саме тому ми суттєво змінюємо вектор розвитку», – зауважила вона. 

Нова гастрономічна концепція Pizza Celentano – це піца та вино. «В новому форматі Ristorante змінено головний продукт – піцу. Її приготування перетворено на справжнє шоу. Піцу готують професійні піца-майстри, використовуючи не тільки італійські продукти та рецептуру, а й демонструючи складні акробатичні трюки. Також  ми поставили перед собою амбітну задачу підняти культуру споживання вин в Україні. Відтепер у наших ресторанах за дуже демократичною ціною гості можуть скуштувати якісні італійські та українські вина».

У серпні 2017-го мережа презентує новий формат закладів швидкого харчування– Pizza Slice&Coffee. «Це піца шматками і кава в форматі to go. Відвідувачі зможуть присісти у кафе і поспостерігати за процесом випікання піци – піцейоли будуть влаштовувати справжнє фрістайл шоу, як у концепції Ristorante», – повідомила Р.Токарська.

Для інвесторів, які хочуть відкрити заклад швидкого харчування на умовах франшизи, формат Pizza Slice&Coffee буде доступнішим. Якщо відкриття стандартного ресторану потребує від €170 тис. інвестицій, то Pizza Slice&Coffee можна відкрити вклавши всього €35 тис. Звичайно, успіх буде залежати від локації, тому для потенційних фрачайзі висуваються вимоги: наявність приміщення на першій лінії з фасадними вікнами в місці з високим трафіком пішоходів. Бажане сусідство з навчальними закладами, офісами, банками. Також рекомендується відкривати заклади в торгово-розважальних центрах.

Новий формат Pizza Celentano Ristorante, де повністю оновлено  інтер’єр та меню, вже діє в Києві. Зараз в Україні функціонує 143 ресторани Pizza Celentano, 6 із них у власності компанії, решта працюють на умовах франшизи. За останній рік у мережі відкрилося 5 нових закладів, ще 10 провели повний ребрендинг.

  

Світлана Цибульська, s.tsybulska@univest-media.com

Інтерв'ю
Протягом останніх років соняшник в Україні — одна з найбільш рентабельних культур, яка для багатьох аграріїв є запорукою економічного добробуту. Саме тому Україна — один із найбільших виробників соняшнику та провідний експортер... Подробнее
У квітні 2020 року в компанії CLAAS відбулися кадрові перестановки. Гельмут Клаас, її багаторічний керівник та ідейний натхненник, під керівництвом якого концерн CLAAS став саме тією компанією, яку сьогодні знають на всіх континентах,... Подробнее

1
0