Спецможливості
Новини

ХТЗ планує виходити на нові ринки збуту

06.10.2017
1815
ХТЗ планує виходити на нові ринки збуту фото, ілюстрація
ПАТ "Харківський тракторний завод" (ХТЗ) у середньому виробляє 100-120 машин щомісяця, хоча за потреби здатний виробляти й 170 шт.

ПАТ "Харківський тракторний завод" (ХТЗ) у середньому виробляє 100-120 машин щомісяця, хоча за потреби здатний виробляти й 170 шт. Нині близько 40% тракторів реалізується в Україні, приблизно стільки ж - у Росії.  Наразі підприємство працює над поверненням старих ринків, зокрема Середньої Азії, а також над виходом на нові. Про плани щодо експорту повідомив гендиректор підприємства Андрій Коваль, пише propozitsiya.com за матеріалами interfax.com.ua.

"По 40% нині - Росія та Україна (споживає - Ред.). Потрібно, щоб була половина - Україна... Для мене Росія як ринок непріоритетна і нецікава. Для мене стають пріоритетними ринки Латинської Америки, Африки, Америки та Канади", - сказав А. Коваль.

Крім того, ХТЗ працює над дослідним зразком багатоцільових легких броньованих транспортерів (МТЛБ) для Міністерства оборони України. Дослідний зразок техніки МТЛБ без російських комплектуючих планується випустити до середини 2018 року. У ХТЗ є подібний досвід, підприємство випустило понад 10 тисяч "Гвоздик" і десятки тисяч легкоброньованих тягачів МТЛБ. Головна проблема в цьому питанні - де брати двигуни для легкої бронетехніки, оскільки раніше дизельні двигуни для самохідних гаубиць і БТР завжди виробляли в Росії на Ярославському або Челябінському моторних заводах.

"Що стосується замовлень від Міноборони, то ми працюємо нині над цим питанням, тому що потрібне доопрацювання конструкторської документації, щоб ця техніка відповідала потребам української армії. Йдеться про комплектацію, про інші типи двигунів", - сказав гендиректор підприємства.

За його словами, поки що цю роботу ХТЗ здійснює власним коштом.

Нагадаємо, у квітні 2016 року президент і власник групи компаній Олександр Ярославський за пропозицією австрійського бізнесмена Зігфріда Вольфа, інвестора ПАТ "ХТЗ", придбав контрольний пакет акцій цього підприємства. О. Ярославський заявив про намір інвестувати в підприємство близько 200 млн грн.

Інтерв'ю
Володимир Шульмейстер. Народився в Миколаєві. Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала С. О. Макарова за спеціальністю «турбінобудування», інженер-механік. Захистив докторську дисертацію з матеріалознавства. З 24 грудня 2014 року по 30 грудня 2015 року обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури України
Український інститут майбутнього - незалежний аналітичний центр, який прогнозує зміни і моделює різноманітні сценарії розвитку подій в Україні, пропонує альтернативні рішення. Основні напрямки
Федір Шумейко, головний інженер ФГ «Агро Хорс»
Коротка дискова борона Heliodor 9 від LEMKEN – найлегша дискова борона в продуктовій лінійці компанії. Діаметром дисків цього агрегату становить 510 мм. Серед особливостей агрегату слід відмітити його маневреність, технологічність та... Подробнее

1
0