Спецможливості
Новини

Харківський стартап презентував новий інструмент для онлайн торгівлі сільгосппродукцією

13.07.2018
1997
Харківський стартап презентував новий інструмент для онлайн торгівлі сільгосппродукцією фото, ілюстрація

12 липня в Києві фірма «Трейдоматік» представила однойменний програмний продукт для торгівлі сільгоспродукцією, пише propozitsiya.com.

Представляючи його, генеральний директор фірми «Трейдоматік» Денис Балон охарактеризував його платформу, яка оцифровує фізичний процес торгівлі сільгосппродукцією. Якщо коротко, то вона представляє собою торговий чат, де можуть спілкуватися той, хто пропонує товарну партію сільгосппродукції, з тим, хто хоче її купити. Якщо конкретно – робити тверді по ціні й обсягу пропозиції з продажу чи купівлі.

Від цілої низки подібних продуктів – торгово-інформаційних систем, що працюють як за кордоном, так і в Україні, платформа Tradomatic  має низку принципових відмінностей. Як пояснив Денис Балон, одна з них полягає в унікальному комплаєнсі – системи перевірки користувача за допомогою інформації від третіх осіб, чи не є користувач фірмою-одноденкою і чи має він повноваження від своєї компанії вести продажі чи закупівлі.

 

А процес реєстрації користувача та пропозиції передбачає внесення всіх параметрів, необхідних для того, щоб угода мала юридичну силу, достатню, щоб виступати аргументом в арбітражі будь-якої країни. Платформа містить стандартний контракт.  Все це забезпечила співпраця з провідними вітчизняними юристамив галузі сільського господарства.

Як розповів Денис Балон, платформу унеможливлює дефолти за рахунок виключення можливостей для зміни контрактів постфактум. Розробник пропрацював  у сфері ІТ 20 років, запевнив що платформа не дає можливостей для відмовок на кшталт «А це я на електронний лист відповів» чи «Це моя дитина кнопку натиснула». Також розробники пообіцяли, що найближчими днями на платформі буде впроваджена така система захисту, як у соцмережах чи месенджерах, яка повністю унеможливлює розшифрування сторонніми особами зашифрованої конфіденційної інформації. Таким чином, інформацію про контракт не буде доступна нікому, крім його сторін.

Як розповів Денис Балон, фахівці з маркетингу фірми працюють над тим, що до кінця року сільгоспвиробники, що обробляють не менше 5000 га, стали активними користувачами платформи. Поки що вона безкоштовна, але коли буде повністю готова, передплат на неї коштуватиме $25 на місяць,  а комісійні за укладення контракту – 50 центів з тонни на умовах FOB і 15 з контракту на умовах СРТ.

 

Виступаючи на презентації платформи, генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса відзначив, що зараз зерновій торгівлі потрібні нові рішення – оперативні , які б давали змогу укладати угоди за секунди, з залученням мінімальної кількості людей.

Богдан Малиновський, b.malinovskiy@univest-media.com

 

Інтерв'ю
Війна в Україні триває. Наші захисники та захисниці продовжують відважно боротися проти російських окупантів і з кожним днем наближають Перемогу. В той же час, на своєму фронті продовжують працювати і українські аграрії. Попри всі труднощі... Подробнее
Роберто Хавельяна
Американське видання Future Farming взяло інтерв’ю у Роберто Хавельяни — співробітника відділу компанії John Deere, який займається перспективними розробками потужних тракторів (серій 7R, 8R та 9R) на найближчі 20 років. Представляємо його... Подробнее

1
0