Спецможливості
Новини

За три роки люди не відрізнятимуть віртуальний світ від фізичного

08.08.2017
2511
За три роки люди не відрізнятимуть віртуальний світ від фізичного фото, ілюстрація
Фото androidpit.com

Навчання, робота, туризм, спілкування, торгівля, медіа — ці шість сфер життя фундаментально зміняться в найближчі п'ять років завдяки новій технологічній революції, яка об’єднає фізичний і віртуальний світи, пише propozitsiya.com з посиланням на Економічну правду.

Ці зміни відбудуться завдяки інтеграції у повсякденне життя віртуальної (VR) і доповненої (AR) реальностей. Платформою для стрімкого розвитку цих технологій стане мобільний зв'язок п'ятого покоління. Розвинені країни світу запустять 5G вже у 2020 році.

Фахівці з Ericsson ConsumerLab, підрозділу шведського виробника обладнання для мобільних операторів, оприлюднили дослідження, як віртуальна і доповнена реальності незабаром трансформують наше повсякденне життя.

Під час дослідження було опитано опитування 9 200 осіб з Франції, Німеччини, Італії, Японії, Південної Кореї, Іспанії, Великобританії і США. Респонденти були у віці 15-69 років і знали про концепцію віртуальної реальності.

Сім з десяти користувачів вірять, що віртуальна і доповнена реальності стануть особливо популярними в шістьох сферах: медіа, навчанні, роботі, соціальному спілкуванні, туризмі та роздрібній торгівлі.

Так, на думку респондентів, уже за рік віртуальні екрани замінять телебачення і театри. Віртуальний простір витіснить навчальні класи та офіси. Доповнена реальність буде використовуватися для отримання інформації про подорожі.

Наразі поширенню віртуальної реальності перешкоджають недостатня мобільність, громіздкість пристроїв та нерівномірність покриття. Крім того, проблемою є відчуття нудоти, яке виникає під час використання деяких VR-додатків.

"У злитті віртуальної і доповненої реальностей з фізичним світом ключову роль відіграють технології 5G. Вони забезпечать мобільність, поліпшать спілкування і вирішать проблему нудоти, актуальну для VR-додатків", — пишуть дослідники.

Нова змішана фізично-віртуальна реальність нестиме одночасно й негативні моменти. Людство зіткнеться з трьома парадоксами: мобільності, ізоляції і соціальної інтеграції.

 

Крім того, завдяки реалістичності та великій глибині занурення віртуальна реальність може бути використана злочинцями для маніпулюванням мозком людини.

Інтерв'ю
Нещодавно в Україні з’явилася ще одна громадська організація, що декларує захист інтересів аграріїв — Всеукраїнське об’єднання власників землі. Ця громадська організація вирізняється на фоні цілої низки подібних тим, що ставить за мету... Подробнее
У сезоні-2017 представництво Syngenta в Україні визнано низкою аналітиків та аграрних ЗМІ однією з найуспішніших транснаціональних компаній в державі. Syngenta Ukraine лідирує в сегменті продажів ЗЗР і насіння, надає консалтингову та... Подробнее

1
0